Du er altid velkommen til at kontakte os for råd og vejledning

Kvistens medarbejdere

Lisbeth Høstgaard Møller
Direktør

Tlf: 60 70 72 57
lisbeth@kvistene.dk

Anette C. Jessen
Frivilligkoordinator Midtjylland, projektmedarbejder og underviser

Tlf. 61 66 72 57
anette@kvistene.dk

Tina Landbo
Frivilligkoordinator Nordjylland

Tlf. 54 34 25 67
tl@kvistene.dk

Regitze Dyhr
Økonomi – og administrativ medarbejder

Tlf. 93 63 24 88
regitze@kvistene.dk

Cecilie Davidsen Høj
Kommunikationskonsulent

Tlf. 93 63 68 65
cdh@kvistene.dk

Freja Tusnelda Thomsen
Udviklingskonsulent

Tlf. 61 33 72 57
freja@kvistene.dk

Jesper Brandt
Projektleder for Taskforce og Træf

Tlf. 54 55 25 57
jesper@kvistene.dk

Anke Herlev
Frivilligkoordinator Syddanmark og projektmedarbejder

Tlf. 93 63 50 57
anke@kvistene.dk

Peter Jørgensen
Frivilligkoordinator Sjælland

Tlf. 61 68 73 57
peter@kvistene.dk

Cecilie Bjørk Christensen
Frivilligkoordinator Hovedstaden

Tlf. 54 55 34 77
cbc@kvistene.dk

Kiss Nygaard Hansen
Administrativ medarbejder og visitator

Tlf. 61 79 72 57
kiss@kvistene.dk 

Line Davidsen Ibsen
Udviklingskonsulent

Tlf. 93 63 18 19
line@kvistene.dk

Sara la Cour
Administrativ og marketing medarbejder

Tlf. 54 34 25 66
sara@kvistene.dk

Lone Heiberg
Rådgiver og underviser

Tlf. 61 67 93 57
lone@kvistene.dk

Du er altid velkommen til at kontakte os for råd og vejledning.