Menu

Kvistens medarbejdere

Lisbeth Høstgaard Møller

Direktør

Tlf. 60 70 72 57

lisbeth@kvistene.dk

Cecilie Bjørk Christensen

Frivilligkoordinator Hovedstaden

Tlf. 54 55 34 77

cbc@kvistene.dk

Anette C. Jessen

Frivilligkoordinator Midtjylland, projektmedarbejder og underviser

Tlf. 61 66 72 57

anette@kvistene.dk

Regitze Dyhr

Økonomi – og administrativ medarbejder

Tlf. 93 63 24 88

regitze@kvistene.dk

Tina Landbo

Frivilligkoordinator Nordjylland

Tlf. 54 34 25 67

tl@kvistene.dk

Cecilie Davidsen Høj

Kommunikationskonsulent

Tlf. 93 63 68 65

cdh@kvistene.dk

Jesper Brandt

Projektleder for Taskforce og Træf

Tlf. 54 55 25 57

jesper@kvistene.dk

Kiss Nygaard Hansen

Administrativ medarbejder og visitator

Tlf. 61 79 72 57

kiss@kvistene.dk

Lone Heiberg

Rådgiver og underviser

Tlf. 61 67 93 57

lone@kvistene.dk

Line Davidsen Ibsen

Udviklingskonsulent

Tlf. 93 63 18 19

line@kvistene.dk

Freja Tusnelda Thomsen

Udviklingskonsulent

Tlf. 61 33 72 57

freja@kvistene.dk

Sara la Cour

Administrativ og marketing medarbejder

Tlf. 54 34 25 66

sara@kvistene.dk