Du er altid velkommen til at kontakte os for råd og vejledning

Kvistens medarbejdere

Lisbeth Høstgaard Møller
Direktør

Tlf: 60 70 72 57
lisbeth@kvistene.dk

Anette C. Jessen
Frivilligkoordinator Midt-Nordjylland, projektmedarbejder og underviser

Tlf. 61 66 72 57
anette@kvistene.dk

Regitze Dyhr
Økonomi – og administrativ medarbejder

Tlf. 93 63 24 88
regitze@kvistene.dk

Cecilie Davidsen Høj
Kommunikationskonsulent

Tlf. 93 63 68 65
cdh@kvistene.dk

Mette Sørensen
Udviklingskonsulent (barselsvikar)

Tlf. 93 63 32 34
mette@kvistene.dk

Lone Heiberg
Rådgiver og underviser

Tlf. 61 67 93 57
lone@kvistene.dk

Jesper Brandt
Projektleder for Taskforce og Træf

Tlf. 54 55 25 57
jesper@kvistene.dk

Signe Gyldendal Rasmussen
Udviklingskonsulent (Barsel)

Tlf. 50 54 25 50 
signe@kvistene.dk

Anke Herlev
Frivilligkoordinator Syddanmark og projektmedarbejder

Tlf. 93 63 50 57
anke@kvistene.dk

Peter Jørgensen
Frivilligkoordinator Sjælland

Tlf. 61 68 73 57
peter@kvistene.dk

Cecilie Bjørk Christensen
Frivilligkoordinator Hovedstaden

Tlf. 54 55 34 77
cbc@kvistene.dk

Kiss Nygaard Hansen
Administrativ medarbejder og visitator

Tlf. 61 79 72 57
kiss@kvistene.dk 

Line Davidsen Ibsen
Udviklingskonsulent (barselsvikar)

Tlf. 93 63 18 19
line@kvistene.dk

Sara la Cour
Administrativ og marketing medarbejder

Tlf. 54 34 25 66
sara@kvistene.dk

Henrik Buskov
Rådgiver og underviser

Tlf. 93 63 73 36
henrik@kvistene.dk

Freja Tusnelda Thomsen
Udviklingskonsulent (Barsel)

Tlf. 61 33 72 57
freja@kvistene.dk

Kvisten modtager grundet GDPR-hensyn ikke uopfordrede ansøgninger. Alle vores ledige stillinger vil blive slået op her på hjemmesiden samt på relevante platforme. Du er altid velkommen til at kontakte os for råd og vejledning.